Mašni nameni – 1. januar 2017

Mašni nameni – 1. januar 2017

Category : Mašni nameni , Vsi

Ponedeljek, 2. januar

Bazilij Veliki, škof, cerkveni učitelj

7. 00  + Franc in Frančiška Rošar ter sorodniki
18.00 + Justina Cvikel

 

Torek, 3. januar

Presveto Jezusovo ime

7.00    v zahvalo za zdravje
18.00 + Alojz Oset

 

Sreda, 4. januar

Angela Folinjska, redovnica

7.00   + Matilda in Anton Kmecl
18.00 + starši Pukmaister in Jazbinšek

 

Četrtek, 5. januar

Emilijana, devica

7.00   + v družini Trbojevič
18.00 za duhovne poklice

 

Prvi petek, 6. januar

Gospodovo razglašenje

7.00    po namenu
8.00   + Marija in Ciril Operčkal, starši in sorodniki
9.00   po namenu in za zdravje (Marijina c.)
10.00 + Milan Lončar
11.30  + Marjana Selič
18.00 + Jože, Stanislav in starši Kraljič

 

Prva sobota, 7. januar

Rajmund, duhovnik

7.00    + duhovniki
8.00   + v družini Jarh (Marijina c.)
18.00 + Edo in Agata Leuštek

 

Nedelja, 8. januar

Jezusov krst

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00   + v družini Žuntar
9.00   + Marjan Koštomaj in Rošerjevi iz Arclina (Marijina c.)
10.00 + starši Regoršek
11.30  + Štefan in Darinka Kocjančič
18.00 + starši Buser


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice