Mašni nameni 7. nedelja med letom – 19. 2. 2017

Mašni nameni 7. nedelja med letom – 19. 2. 2017

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 20. FEBRUAR

 Leon Sicilski, škof

7. 00   + Mihael Rabida
18.00  + v družini Gajšek, Habek in Lipovšek

TOREK, 21. FEBRUAR

Peter Damiani, škof, cerkveni učitelj

7.00   po namenu
18.00 + Vida Kambič

SREDA, 22. FEBRUAR

Sedež apostola Petra

7.00    po namenu
18.00 + v družini Vidmar

ČETRTEK, 23. FEBRUAR

Polikarp, škof, mučenec

7.00    po namenu
18.00 + starši Hribernik

PETEK, 24. FEBRUAR

Matija, apostol

7.00   + Ivan in Jure Krofel
18.00 + Velinka Ivelič

ZADNJA SOBOTA, 25. FEBRUAR

Valburga, opatinja

7.00   + Gabrijela Hribernik
8.00  + v družini Salobir, Bornšek in sorodniki ter za zdravje in blagoslov v družini
18.00 + Jože Brglez

8. NEDELJA MED LETOM, 26. FEBRUAR

Aleksander (Branko), škof

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00   + Jakob Šramel in Brigita Lipar
9.00   + Amalija Kač (Marijina c.)
10.00 + starši Dimec
11.30 + Pavlica Škoberne in Oskar Kohne
18.00 + Ana Poličnik in Arnolovi


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice