Mašni nameni 8. nedelja med letom – 26. 2. 2017

Mašni nameni 8. nedelja med letom – 26. 2. 2017

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 27. FEBRUAR

Gabrijel ŽMB, škof

7. 00   + v družinah Kralj, Mirnik in Pečnik
18.00  + Majda Žlavs

TOREK, 28. FEBRUAR

Roman, opat

7.00    za zdravje in blagoslov v družini
18.00  v zahvalo

SREDA, 1. MAREC

PEPELNICA, Albin (Zorko), Škof

7.00    + Nežika Kamplet
18.00  + Gertruda Tombac in za zdravje v družini

PRVI ČETRTEK, 2. MAREC

Karel Dobri, grof

7.00    po namenu
18.00  za duhovne poklice

PRVI PETEK, 3. MAREC

Kunigunda, kraljica

7.00   + dva Jakoba in Marija Acman
17. 30 + duhovniki (križev pot)
18.00 + Danilo Kotnik

PRVA SOBOTA, 4. MAREC

Kazimir, poljski kraljevič

7.00   + duhovniki
8.00  + Silva Vrhovnik
18.00 + Marija Hriberšek

1. POSTNA NEDELJA, 5. MAREC

Hadrijan, mučenec

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00   + Drgajnerjevi
9.00   + Mirko Mikša (Marijina c.)
10.00 + Marija in Franc Videnšek ter Terezija Dimec
11.30 + Ludvik Muhovec
17.30  + člani ŽMB (križev pot)
18.00 + Štefan in Ana Božnik


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice