Mašni nameni 1. postna nedelja – 5. 3. 2017

Mašni nameni 1. postna nedelja – 5. 3. 2017

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 6. MAREC

Fridolin, opat

7. 00   + Silva Vrhovnik
18.00  + Albin Špegelj in starši

TOREK, 7. MAREC

Perpetua in Filicita, mučenki

7.00    za zdravje
18.00  v zahvalo

SREDA, 8. MAREC

Janez od Boga, redovni ustanovitelj

7.00    ni namena
18.00  + Ivan Vidmar

ČETRTEK, 9. MAREC

Frančiška Rimska, redovnica

7.00    ni namena
18.00  + starši Marenčič

PETEK, 10. MAREC

40 mučencev iz Armenije

7.00   po namenu
17. 30 ni namena (križev pot)
18.00 + Rafael Ferlič

SOBOTA, 11. MAREC

Benedikt, škof

7.00   + v družini Krk
18.00 + Cecilija Brložnik

2. POSTNA NEDELJA, 12. MAREC

Inocenc I., papež

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00   + starši Beltram in + v družini Kramer
9.00   + Emica in Ivan Škorjanc in sorodniki (Marijina c.)
10.00 + Anica Metulj
11.30 + starši Kroflič
17.30  ni namena (križev pot)
18.00 + Jože Jurhar in starši


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice