Mašni nameni 3. velikonočna nedelja – 30. 4. 2017

Mašni nameni 3. velikonočna nedelja – 30. 4. 2017

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 1. MAJ

Jožef Delavec

7.00   + Nika Šilc
19.00 + Marija Fašun

TOREK, 2. MAJ

Atanazij, škof, cerkveni učitelj

7.00   + Štefan in starši Aplenc ter starši Serdinšek
19.00 + v družinah Jerenčak in Kokotec ter + sorodniki

SREDA, 3. MAJ

Filip in Jakob ml., apostola

7.00   + v družinah Kolšek in Knez
19.00 + Anton in Zdenka Medved ter Franc Debeljak

PRVI ČETRTEK, 4. MAJ

Florijan, mučenec

7.00   + v družini Krk
19.00 za duhovne poklice

PRVI PETEK, 5. MAJ

Gotard, menih, škof

7.00   + Ivanka Blaznik
19.00 + Karla Strmole

PRVA SOBOTA, 6. MAJ

Dominik Savio, dijak, zavetniki ministrantov

7.00   + duhovniki
8.00   + Štefan, Veronika in Drago Polančec ter Dušan Lorger
19.00 + Ivan in Silva Vrhovnik

4. VELIKONOČNA NEDELJA, 7. MAJ

NEDELJA DOBREGA PASTIRJA

Gizela, opatinja

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00   + Jože Jurhar in starši
9.00   + v družinah Zakošek in Aubreht (Marijina c.)
10.00 + Jože Jezernik
11.30  + Jože in Jožefa Orač in za zdravje v družini
19.00 + Jožef in Matilda Novak ter Marija Krebs


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice