Mašni nameni 5. postna nedelja – 2. 4. 2017

Mašni nameni 5. postna nedelja – 2. 4. 2017

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 3. APRIL

Rihard, škof

7. 00   po namenu
19.00 + v družini Puntar

TOREK, 4. APRIL

Izidor Seviljski, škof, cerkveni učitelj

7.00   za zdravje
19.00 + Janez Lešek

SREDA, 5. APRIL

Vincencij Ferrer, duhovnik

7.00    + duhovnik Andrej Urbancl
19.00 + Frida Selinšek in sorodniki

PRVI ČETRTEK, 6. APRIL

Irenej iz Srema, škof, mučenec

7.00   za duhovne poklice
19.00 po namenu

PRVI PETEK, 7. APRIL

Aleksander, mučenec

7.00    + Božo in Martin Škoberne
9.00     za žive in pokojne člane ŽMB (Kapela ŽMB)
18. 30 + v družinah Lilija in Kramer(križev pot)
19.00 + v družinah Lilija in Kramer

PRVA SOBOTA, 8. APRIL

Maksim in Timotej, mučenca

7.00   + duhovniki
8.00  po namenu
19.00 + Albin Špegelj in starši

6. POSTNA, CVETNA NEDELJA, 9. APRIL

Maksim Aleksandrijski, škof

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00   + Rafael Trobiš
9.00   po namenu (Marijina c.)
10.00 + Terezija in Ivan Pišek
11.30 + Ciril Lubej
18.30  ni namena (križev pot)
19.00 + Hugo, Franci in Nada Salobir ter Rozika Hus


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice