Mašni nameni Cvetna nedelja (Veliki teden) – 9. 4. 2017

Mašni nameni Cvetna nedelja (Veliki teden) – 9. 4. 2017

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 10. APRIL

Ezekijel, prerok

7. 00   zahvala za zdravje, za 70. let
19.00  + Jože Leskošek; + Marija Vrtačnik (pogrebna)

TOREK, 11. APRIL

Stanislav, škof, mučenec

7.00   + Marija Ramšak
19.00 + starši Pukmajster in Jazbinšek

SREDA, 12. APRIL

Zenon Veronski, škof

7.00    za milost vere, Božje varstvo in blagoslov v družini
19.00 + v družinah Hočevar in Kožel

VELIKI ČETRTEK, 13. APRIL

Ida, redovnica

9.00   KRIZMENA SV. MAŠA
19.00 SPOMIN ZADNJE VEČERJE
+ Dušan Zapušek;  + Franci in Gregor Gril;  + Rozika Štancer

VELIKI PETEK, 14. APRIL

Lidvina, devica

15.00   KRIŽEV POT
19.00  OBREDI VELIKEGA PETKA

VELIKA SOBOTA, 15. APRIL

Helena, kneginja
19.00 VELIKONOČNA VIGILIJA
+ Franc Krhlanko; + Ivica Kastelic; + Zarja Iglič

VELIKA NOČ, 16. APRIL

GOSPODOVO VSTAJENJE
Bernardka Lurška, devica

6.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike; + Miroslav Štubelj
8.00   + Olga, Bruno in Zlatko Bužan
9.00   + v družinah Ašič, Avguštin, Prodan in Zupančič (Marijina c.)
10.00 + Ivanka Matič
11.30 + Leni Okorn
19.00 + Minka in Stane Ravnak


Župnijski koledar

julij 2019

nedpontorsrečetpetsob
1
  • Oratorij 2019
2
  • Oratorij 2019
3
  • Oratorij 2019
4
  • Oratorij 2019
5
  • Oratorij 2019
  • Prvi petek
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
6
  • Oratorij 2019
7
  • Oratorij 2019
8
  • ministrantski dnevi
9
  • ministrantski dnevi
10
  • ministrantski dnevi
11
  • ministrantski dnevi
12
13
14
15
16
17
18
  • Tabor IV
19
  • Tabor IV
20
  • Tabor IV
21
  • Tabor PP
  • Tabor IV
22
  • Tabor PP
  • Tabor IV
23
  • Tabor PP
  • Tabor IV
24
  • Tabor PP
  • Tabor IV
  • Tabor VV
25
  • Tabor PP
  • Tabor IV
  • Tabor VV
26
  • Tabor PP
  • Skupno del tabor stega
  • Tabor IV
  • Tabor VV
27
  • Tabor PP
  • Skupno del tabor stega
  • Tabor IV
  • Tabor VV
28
  • Tabor PP
  • Skupno del tabor stega
  • Tabor IV
  • Tabor VV
29
30
31