Mašni nameni Binkošti – 4. 6. 2017

Mašni nameni Binkošti – 4. 6. 2017

Category : Mašni nameni , Vsi

BINKŠTNI PONEDELJEK, 5. junij

Marija Mati Cerkve

7.00    za duše v vicah
8.00    + Antonija Berlan
9.00    + Alojz in Blaž Arhar ter za zdravje v družini (Marijina c.)
10.00  + Franc in Marija Polutnik in sorodniki
11.30   po namenu
19.00  + starši Lešek in Štor, sorodniki ter za blagoslov v družini

TOREK, 6. JUNIJ

Norbert, škof, redovni ustanovitelj

7.00   za zdravje v družini
19.00 + Gabrijela Hribernik

SREDA, 7. JUNIJ

Robert Newminstrski, opat

7.00    za duše v vicah
19.00 + Vili in Ljuba Kragolnik

ČETRTEK, 8. JUNIJ

Medard, škof

7.00   + Jože Krobat, starši in sorodniki Pušaver in Krobat
19.00 + v družini Glojnarič

PETEK, 9. JUNIJ

Primož in Felicijan, mučenca

7.00   + Flora Šunko
19.00 + Majda Žlavs

SOBOTA, 10. JUNIJ

Bogumil Poljski, škof

7.00   + v družinah Čokl in Čepin
19.00 + starši Zabovnik in Unetič

SVETA TROJICA, 11. JUNIJ

Barnaba, Apostol

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00   + Jure Stegu
9.00    + Zarja Iglič (Marijina c.)
10.00 + Franc Aužner in sorodniki
11.30 + Marjan Koštomaj
19.00 + Agica Podvez


Župnijski koledar

marec 2019

nedpontorsrečetpetsob
1
  • Zimovanje VV
  • Prvi petek
2
  • Zimovanje VV
3
  • Zimovanje VV
4
5
6
7
8
  • Zimovanje PP
  • Prvi postni govor
9
  • Zimovanje PP
10
  • Zimovanje PP
  • Prvi postna nedelja
11
12
13
14
15
  • Drugi postni govor
16
  • DPSV skavti v Celju
  • Prvoobhajanski dan
17
  • DPSV skavti v Celju
  • Druga postna nedelja, papeška nedelja
18
  • Teden družine
19
20
21
22
  • Duhovne vaje za zakonce - odprtega tipa
  • Tretji postni govor
23
  • Duhovne vaje za zakonce - odprtega tipa
  • Birmanski dan
  • Sestanek animatorji oratorija
  • Škofijski dan mladih
24
  • Duhovne vaje za zakonce - odprtega tipa
  • Vera in Luč SREČANJE
  • Tretja postna nedelja
25
  • Materinski dan (prehod na letni čas, sv. maše ob 19. uri)
26
27
28
29
  • Četrti postni govor
30
31
  • Četrta postna nedelja