Mašni nameni 21. nedelja med letom – Danijelova nedelja 27.8.2017

Mašni nameni 21. nedelja med letom – Danijelova nedelja 27.8.2017

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 28. AVGUST

Avguštin, škof, cerkveni učitelj

7.00  po namenu
19.00 + starši Puntar

TOREK, 29. AVGUST

mučeništvo Janeza Krstnika

7.00 + Janez in Helena Dimec
19.00 + Ivica Kastelic

SREDA, 30. AVGUST

Feliks (Srečko), mučenec

7.00 + Jože Hrovat
19.00 + Velinka Ivelić

pRVI ČETRTEK, 31. AVGUST

Rajmund Nonat, redovnik

7.00   ni namena
19.00 + za duhovne poklice

PRVI PETEK, 1. SEPTEMBER

Egidij (Tilen), opat

7.00  ni namena
19.00  za dober namen

PRVA SOBOTA, 2. SEPTEMBER

Marjeta, devica, mučenka

7.00 + duhovniki
8.00 + v družini Jesenek, Tomšič in Šrinf (Marijina c.)
19.00 + Marija in Martin Podergajs

22. NEDELJA MED LETOM, 3. SEPTEMBER

Gregor Veliki, papež, cerkveni učitelj

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Drgajnerjevi
9.00  + Franc Šlosar (Marijina c.)
10.00 + Amalija in Franjo Tasič
11.30 + Rozika Krhlanko
19.00 + v družini Poličnik in Ratej


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice