Mašni nameni 29. nedelja med letom – 22.10.2017

Mašni nameni 29. nedelja med letom – 22.10.2017

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 23. oktober

Janez Kapistran, duhovnik

7.00   v dober namen
18.00 + Rok in Helena Karner

TOREK, 24. oktober

Anton Marija Claret, škof, redovni ustanovitelj

7.00   ni namena
18.00 + Anton Mirnik in Magdalena Žgur

SREDA, 25. oktober

Krizant in Darija, mučenca

7.00   v dober namen
18.00 po namenu

ČETRTEK, 26. oktober

Demetrij Solunski, mučenec

7.00   + v družini Strenčan
18.00 + starši Hribernik

PETEK, 27. oktober

Sabina Avilska, mučenka

7.00   ni namena
18.00 ni namena

SOBOTA, 28. oktober

Simon in Juda Tadej, apostola

7.00   + Jožef Žgajner
8.00  + Boris Tomšič
18.00 ni namena

30. NEDELJA MED LETOM, 29. oktober

ŽEGNANJSKA NEDELJA
Mihael Rua, duhovnik, redovnik

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Drgajnerjevi
9.00  + Vili in Ljuba Kragolnik (Marijina c.)
10.00 + Emica in Ivan Škorjanc ter + v družinah Aužner in Markovič
11.30 + v družini Mirnik
18.00 + Ivan in Marija Mežnar ter Terezija Tominšek


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice