Mašni nameni 3. navadna nedelja – 21.1.2018

Mašni nameni 3. navadna nedelja – 21.1.2018

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 22. JANUAR

Vincencij, diakon, mučenec

7.00   + v družini Cafuta
18.00 + Marija Geršak

TOREK, 23. JANUAR

zaroka Marije in Jožefa

7.00   + Anton in Lucija Grgič
18.00 + Zvonka Grobelnik Filipič (pogrebna)

SREDA, 24. JANUAR

Frančišek Saleški, škof, cerkveni učitelj

7.00 po namenu
18.00 + Branko in Stanko Lorger   in  + Ivan Oset (pogrebna)

ČETRTEK, 25. JANUAR

Spreobrnitev apostola Pavla

7.00 po namenu
18.00 + Franjo, Milan, Jože, Antonija in starši Lugarič

PETEK, 26. JANUAR

Timotej in Tit, škofa

7.00   po namenu
18.00 + Pavla in Stanko Jager

ZADNJA SOBOTA, 27. JANUAR

Angela Merici, devica, ustanoviteljica uršulink

7.00 za verne duše
8.00 + Edi Voga in + v družinah Voga, Gajšek in Jazbec  (Marijina c.)
18.00 + Metka Benkoč

4. NEDELJA MED LETOM, 28. JANUAR

Tomaž Akvinski, duhovnik, cerkveni učitelj

NEDELJA SVETEGA PISMA

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Jurij Strenčan
9.00  + Silva Sitar (pogrebna)  (Marijina c.)
10.00 + Rok Unetič in Tina Zbašnik
11.30 + v družinah Arnol in Kasesnik
18.00 + Stanka in Ciril Ilovar


Župnijski koledar

julij 2019

nedpontorsrečetpetsob
1
  • Oratorij 2019
2
  • Oratorij 2019
3
  • Oratorij 2019
4
  • Oratorij 2019
5
  • Oratorij 2019
  • Prvi petek
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
6
  • Oratorij 2019
7
  • Oratorij 2019
8
  • ministrantski dnevi
9
  • ministrantski dnevi
10
  • ministrantski dnevi
11
  • ministrantski dnevi
12
13
14
15
16
17
18
  • Tabor IV
19
  • Tabor IV
20
  • Tabor IV
21
  • Tabor PP
  • Tabor IV
22
  • Tabor PP
  • Tabor IV
23
  • Tabor PP
  • Tabor IV
24
  • Tabor PP
  • Tabor IV
  • Tabor VV
25
  • Tabor PP
  • Tabor IV
  • Tabor VV
26
  • Tabor PP
  • Skupno del tabor stega
  • Tabor IV
  • Tabor VV
27
  • Tabor PP
  • Skupno del tabor stega
  • Tabor IV
  • Tabor VV
28
  • Tabor PP
  • Skupno del tabor stega
  • Tabor IV
  • Tabor VV
29
30
31