Mašni nameni 5. navadna nedelja – 4.2.2018

Mašni nameni 5. navadna nedelja – 4.2.2018

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 5.FEBRUAR

Agata, devica, mučenka

7.00   + Franc Knez
18.00  + Franci Filipčič (pogrebna),  po namenu

TOREK, 6.FEBRUAR

Pavel Miki, duhovnik in drugi japonski mučenci

7.00   + Frančiška in Jože Horjak
18.00 + Ivan Kvas in Karel, Jože, Frida in Malvina Zorko

SREDA, 7.FEBRUAR

Mivard, redovnik

7.00 + Dadi Horst Anton Nowak
18.00 + Janez Strašek in sorodniki

ČETRTEK, 8. FEBRUAR

Hieronim Emilijani, redovni ustanovitelj

7.00 + v družini Lokovšek
18.00 + Edo in Agata Levštek

PETEK, 9. FEBRUAR

Apolonija, devica, mučenka

7.00 po namenu
18.00 + Ivan Verbovšek

SOBOTA, 10. FEBRUAR

Sholastika, devica, redovnica

7.00 + Terezija in Riko Grobelnik
18.00 + Marija in Marjan Čretnik

6. NEDELJA MED LETOM, 11. FEBRUAR

Lurška Mati božja SVETOVNI DAN BOLNIKOV

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Jurij Strenčan
9.00 v zahvalo Mariji  (Marijina c.)
10.00 + Anton Pinter
11.30 + Frančiška Veligovšek
18.00 + Alojz Kure


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice