Mašni nameni Velika noč – 1. 4. 2018

Mašni nameni Velika noč – 1. 4. 2018

Category : Mašni nameni , Vsi

VELIKONOČNI PONEDELJEK, 2. APRIL

Frančišek Paolski, puščavnik, redovni ustanovitelj

7.00   + starši Hribernik
8.00 + starši Beltram in + v družini Kramer
9.00 + Božo Škoberne (Marijina c.)
10.00 + Franc in Marija Polutnik ter sorodniki
11.30 + starši Bornšek in vse + botre in tete
19.00 + Jože Brglez in Danilo Kotnik

TOREK, 3. APRIL

Rihard (Riko), škof

7.00   po namenu
19.00 + Ljudmila Tisel

SREDA, 4. APRIL

Izidor Seviljski, škof, cerkveni učitelj

7.00 + Milan Mihelič
19.00 + Frida Selinšek in sorodniki

PRVI ČETRTEK, 5. APRIL

Vincencij Ferrer, duhovnik

7.00   za ozdravljenje
19.00 za duhovne poklice

PRVI PETEK, 6. APRIL

Irenej iz Srema, škof, mučenec

7.00   po namenu
19.00 + Alma in Milan Marolt

PRVA SOBOTA, 7. APRIL

Janez Krstnik de la Salle, duhovnik, redovni ustanovitelj

7.00   + duhovniki
8.00   + Rozalija Škorja
19.00  za uspešno operacijo in nadaljevanje zdravljenja

2. VELIKONOČNA NEDELJA, 1. APRIL

BELA NEDELJA, Nedelja Božjega usmiljenja

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00  + Jurij Strenčan
9.00  + Katarina Zupanc (Marijina c.)
10.00 + Marija in Martin Podergajs ter Čremožnikovi
11.30 + Antonija in Franc Baškovč
19.00 + Ljudmila Tisel


Župnijski koledar

december 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Adventne delavnice
2
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Prva adventna nedelja
3
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Celodnevno češčenje sv. Rešnjega Telesa
4
  • Celodnevno češčenje sv. Rešnjega Telesa
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
5
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Prihod sv. Miklavža
6
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Celodnevno češčenje sv. Rešnjega Telesa
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
7
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Jesenovanje IV
8
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Brezmadežno spočetje device Marije
  • Jesenovanje IV
  • Sprejem službe mašnega pomočnika za pripravnike na stalni diakonat
9
  • Druga adventna nedelja
  • Jesenovanje IV
10
11
  • Srečanje Žps
12
13
14
  • Adventno škofijsko srečanje mladih
15
  • Sprejem LMB v Linzu
16
  • Tretja adventna nedelja
  • Božična devetdnevnica
  • Regijski sprejem LMB
17
  • Božična devetdnevnica
18
  • Božična devetdnevnica
  • LMB v celjski vojašnici.
19
  • Božična devetdnevnica
20
  • Božična devetdnevnica
21
  • Božična devetdnevnica
22
  • Božična devetdnevnica
23
  • Božična devetdnevnica
  • Četrta adventna nedelja
  • Sprejem LMB v župniji
24
  • Božična devetdnevnica
  • Sveti večer
25
26
  • Sv. Štefan
  • Sv. maša za domovino
27
28
29
  • Zadnja sobota
30
  • Nedelja sv. Družine, blagoslov otrok
31
  • Zahvalna sv. maša