Mašni nameni 5. velikonočna nedelja – 29.4. 2018

Mašni nameni 5. velikonočna nedelja – 29.4. 2018

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 30. APRIL

Pij V., papež

7.00   za verne duše
19.00  + v družini Obreza

TOREK, 1. MAJ

Jožef Delavec, praznik dela

7.00 za  + Ana Herman
19.00   + Jožefa Zidanšek, Jože Gril in Jožica Selič

SREDA, 2. MAJ

Atanazij, škof, cerkveni učitelj

7.00   za verne duše
19.00 + Rozalija Škorja

PRVI ČETRTEK, 3. MAJ

Filip in Jakob ml., apostola

7.00   + Antonija Kolšek in sestra Gelca
19.00   za duhovne poklice

PRVI PETEK, 4. MAJ

Florijan, mučenec

7.00 + v družini Krk
19.00 + Ljudmila Tisel

pRVA SOBOTA, 5. MAJ

Gotard, menih, škof

7.00   + duhovniki
8.00   + Franc in Antonija Berlan
19.00 + Nataša Krulec

6. VELIKONOČNA NEDELJA, 6. MAJ

Dominik Savio, dijak, zavetnik ministrantov

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Jože Jurhar
9.00  + v družini Zakošek – Aubreht (Marijina c.)
10.00 + Jože Jezernik
11.30 + v rodbini Kokotec in Ferenčak ter za zdravje
19.00 + starši Karli in Tilka Baumkirher


Župnijski koledar

maj 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
2
  • Romanje mladih na Svetino
3
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
4
5
  • Zaključna prireditev SBP na Ponikvi
6
  • 6. Velikonočna nedelja
7
  • Prošnji dnevi
8
  • Prošnji dnevi
9
  • Prošnji dnevi
10
  • Gospodov vnebohod
  • Podelitev Slomškovih bralnih priznanj ob 19h pri sveti maši
11
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
12
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
13
  • 7. Velikonočna nedelja
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
14
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
15
  • Srečanje g. škofa z birmanci
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
  • Srečanje g. škofa, članov ŽPS in ključarjev
16
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
17
  • Čiščenje okolice stolnice
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
18
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
19
  • Zaključek skavtskega leta
  • Devetdnevnica na čast sv. Duhu
20
  • Binkoštna nedelja
  • Slovesna sv. maša binkoštnega praznika in sv. birma
21
  • Obletnica razglasitve celjske škofije
  • Binkoštni ponedeljek - Marija, mati Cerkve
22
23
24
25
  • Vikend za animatorje oratorija
26
  • Vikend za animatorje oratorija
  • zadnja sobota
27
  • Nedelja sv. Trojice
  • Prvo sveto obhajilo
28
29
30
  • Sklep veroučnega leta in podelitev spričeval
31
  • Sv. Rešnje Telo in sv. Rešnja Kri
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice