Mašni nameni 2. adventne nedelje

Mašni nameni 2. adventne nedelje

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 10. december

Loretska Mati Božja

7.00  V zahvalo
18.00 +  sestre in brata Tisel ter nečaka

TOREK, 11. december

Damaz I., papež

7.00 Za Martino
18.00 + Milica Lilija

SREDA, 12. december

Devica Marija iz Guadalupe

7.00   V zahvalo Srcu Jezusovemu in Marijinemu
18.00 + Nika Šilc

ČETRTEK, 13. december

Lucija, devica in mučenka

7.00   + Janez in Antonija Kolšek
18.00 + Rafko Ferlic

PETEK, 14. december

Janez od Križa, duhovnik

7.00  Za milost vere, Božje varstvo in blagoslov v družini
18.00 + Marija in Martin Podergajs

SOBOTA, 15. december

Antonija, Krizina in druge drinske mučenke

7.00 + Kristina Oblak in Rozalija Dimec
18.00 + Alojz Oset

3. adventna NEDELJA, 16. december

Adelajda, kraljica

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Jože Rajšter
9.00 + Štefan, Veronika in Drago Polančec ter Dušan Lorger (Marijina c.)
10.00 + Ignac, Marija in Ivan Dimec
11.30 + starše Ano in Franca Kolmanič in Leni Ribezel
15.00 sveta maša in mol. ura za duhovne poklice
18.00 + Anica Križnik


Župnijski koledar

december 2018

nedpontorsrečetpetsob
1
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Adventne delavnice
2
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Prva adventna nedelja
3
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Celodnevno češčenje sv. Rešnjega Telesa
4
  • Celodnevno češčenje sv. Rešnjega Telesa
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
5
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Prihod sv. Miklavža
6
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Celodnevno češčenje sv. Rešnjega Telesa
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
7
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Jesenovanje IV
8
  • Devetdnevnica na čast Brezmadežni
  • Brezmadežno spočetje device Marije
  • Jesenovanje IV
  • Sprejem službe mašnega pomočnika za pripravnike na stalni diakonat
9
  • Druga adventna nedelja
  • Jesenovanje IV
10
11
  • Srečanje Žps
12
13
14
  • Adventno škofijsko srečanje mladih
15
  • Sprejem LMB v Linzu
16
  • Tretja adventna nedelja
  • Božična devetdnevnica
  • Regijski sprejem LMB
17
  • Božična devetdnevnica
18
  • Božična devetdnevnica
  • LMB v celjski vojašnici.
19
  • Božična devetdnevnica
20
  • Božična devetdnevnica
21
  • Božična devetdnevnica
22
  • Božična devetdnevnica
23
  • Božična devetdnevnica
  • Četrta adventna nedelja
  • Sprejem LMB v župniji
24
  • Božična devetdnevnica
  • Sveti večer
25
26
  • Sv. Štefan
  • Sv. maša za domovino
27
28
29
  • Zadnja sobota
30
  • Nedelja sv. Družine, blagoslov otrok
31
  • Zahvalna sv. maša