Monthly Archives: maj 2019

Mašni nameni 4. velikonočne nedelje

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 13. MAJ

Fatimska Mati Božja

7.00  Za milost vere, Božje varstvo in
blagoslov v družini
19.00 + Marija Hladin

TOREK, 14. MAJ

Bonifacij, mučenec

7.00 Po namenu
19.00 pog.: + Marija Golouh
+ Tilka Tisel

SREDA, 15. MAJ

Izidor, kmet

7.00   Po namenu
19.00 + Marjana Selič

ČETRTEK, 16. MAJ

Janez Nepomuk, duhovnik in mučenec

7.00   + Paul Jagrič
19.00 + Mestinšek in Petelinšek

PETEK, 17. MAJ

Jošt, puščavnik

7.00 + opata Kolšek in Kovačič
19.00 pog.: + Slavka Čuk
+ Ana Kralj

SOBOTA, 18. MAJ

Janez I., papež in mučenec

7.00 Po namenu
19.00 + sin Miha Prislan
ter starši Jožica in Franc Cirman

5. VELIKONOČNA NEDELJA, 19. MAJ

Krispin, redovnik

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Majda Kink
9.00 + Rudi Kralj in Ivanjkovi (Marijina c.)
10.00 + Zupanc Franjo
11.30 + Ivan Gričar
15.00 molitvena ura in sveta maša (Marijina c.)
19.00 + Majda Žlavs


Mašni nameni 3. velikonočna nedelja – 5.5.2019

Category : Mašni nameni , Vsi

PONEDELJEK, 6. MAJ

Dominik Savio, dijak in zavetnik ministrantov

7.00 + Antonija Kolšek in sestra Gelca
19.00 + Ana, Marija in Zofija Požun

TOREK, 7. MAJ

Gizela, opatinja

7.00 + Jože Moconi
19.00 + Franc Kolar

SREDA, 8. MAJ

Bonifacij IV., papež

7.00   Za spremembo v hiši
19.00 + Milica Lilija

ČETRTEK, 9. MAJ

Izaija, prerok

7.00   + Marija Trbojevič
19.00 + Olga Galjot

PETEK, 10. MAJ

Job, svetopisemski mož

7.00 Za zdravje Frančiške Knez in sestre
19.00 + Albin in pokojni v družini Špegelj

SOBOTA, 11. MAJ

Oda Clunyski,  opat

7.00 + Mara Kusić – Grobelnik
19.00   Za zdravje v družini in na čast Svetemu Duhu

4. VELIKONOČNA NEDELJA, 12. MAJ

Nedelja Dobrega Pastirja
Leopold Mandić, redovnik

7.00    za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + v družini Drgajner
9.00   + Vili in Ljuba Kragolnik (Marijina c.)
10.00 + Jože Jezernik
11.30 V zahvalo za ozdravitev
19.00 + Majda Kink


Veliki teden 2019 (foto)

Category : Galerija , Vsi

Cvetna nedelja

Krizmena maša

Veliki četrtek

Veliki petek

Velikonočna vigilija

Velika noč


Župnijski koledar

junij 2019

nedpontorsrečetpetsob
1
  • Zakjuček skavtskega leta
  • Zakjuček skavtskega leta
2
3
4
5
  • Molitvena ura za nove duhovne poklice
6
  • Prvi četrtek; srečanje birmancev in ŽPS s škofom
7
  • Prvi petek
8
  • spoved za birmance
9
  • Binkošti (slovesnost svete birme)
10
  • Marija, mati Cerkve
11
12
13
14
15
  • Romanje bolnikov in invalidov na Brezje
  • Srečanje animatorjev oratorija
16
  • Sveta Trojica
17
18
19
20
  • Sveto Rešnje Telo in Kri
21
22
  • Srečanje animatorjev oratorija
23
24
25
  • Dan državnosti
26
  • začetek poletnih počitnic
27
28
  • Srce Jezusovo
29
30
  • Oratorij 2019