Mašni nameni 29. nedelje med letom

Category : Mašni nameni Vsi

PONEDELJEK, 18. oktober

Luka, evangelist

7.00 za zdravje

8.00 po namenu

18.00 + Hedvika Božič

TOREK, 19. oktober

Pavel od Križa, duhovnik

7.00 ni namena

8.00 + Kočnik, Knez, Kuhar (MC)

18.00 v zahvalo za diplomo

SREDA, 20. oktober

Rozalina, redovnica

7.00 po namenu (N.)

8.00 na čast bl. A. M. Slomški za zdravje (MC)

ČETRTEK, 21. oktober

Uršula, mučenka

7.00 ni namena

8.00 živi in pokojni v družini Turnšek (MC)

18.00 + Nevenka Korene

PETEK, 22. oktober

Janez Pavel II., papež

7.00 + Stanislav in Pavla Jager

8.00 + družina Krk (MC)

18.00 + Frida in Karel Selinšek + Matej Bračko (obl.)

SOBOTA, 23. oktober

Janez Kapistran, duhovnik

7.00 ni namena

8.00 ni namena (MC)

18.00 + Janez Cafuta (pog.) + Stanko Grofenik, starši Lugarič

30. NEDELJA MED LETOM, 24. oktober

7.00 za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Drgajner

9.00 v zahvalo in priprošnjo za pomoč Mariji (Marijina c.)

10.00 + Leopold Salobir, starše Salobir in Bornšek, Maruša Cencelj r. Salobir

11.30 ni namena

18.00+ Martin Korenjak


Mašni nameni 28. nedelje med letom

Category : Mašni nameni Vsi

PONEDELJEK, 11. oktober

Janez XIII., papež

7.00 za Božje varstvo, milost vere, blagoslov v družini

8.00 + Franc in Frančiška Rošer, sorodniki in dobrotniki (Marijina c.)

18.00 v čast Svetemu Duhu za slovenski narod

TOREK, 12.oktoBER

Maksimilijan Celjski, mučenec

7.00 za nove duhovniške, redovniške in misijonske poklice

8.00 + Silva Arzenšek (Marijina c.)

10.00 + Maks Kramer

18.00 + Silvester Košir (Maksimilijanova c.)

SREDA, 13. oktoBER

Gerald, vitez

7.00 po namenu

8.00 + Nevenka Korene (Marijina c.)

ČETRTEK, 14. oktoBER

Kalist I, papež

7.00 + Avgust Likeb

8.00 po namenu (Marijina c.)

18.00 v zahvalo

PETEK, 15. oktoBER

Terezija Velika, cerkvena učiteljica

7.00 sošolec Jakob Žuraj

8.00+ Pavla Florjanc (Marijina c.)

17.00 + Vlado Škarlin (pog)

18.00 + Terezija Šturbej

SOBOTA, 16. oktoBER

Hedvika, kneginja

7.00 + Majda Mužina

8.00 + Petar Orehov (Marijina c.)

18.00 + Terezija, Anton, Franjo, Milan, Jože, Štefan in Antonija Lugarić

20.00 molitveno slavilni večer pred začetkom sinode s Stična bendom

29. NEDELJA MED LETOM, 17. oktoBER

Ignacij Antiohijski, škof

7.00 za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Janez Banko

9.00 + Valerija in Maksimiljan Iglič (Marijina c.)

10.00 + Franci in Gregor Gril

11.30 + Franc Jernejc

15.00 slovesna sveta maša ob začetku sinode

18.00 + Terezija Jakše


Mašni nameni 27. nedelje med letom

Category : Mašni nameni Vsi

PONEDELJEK, 4. oktober

Frančišek Asiški, Redovni ustanovitelj

7.00 Za zdravje

8.00 Po namenu (Z) (Marijina c. (MC))

18.00 + Terezija Jakše (pog)

+ Franc Jernejc

+ Franjo Lebarič

TOREK, 5. oktober

Marija Favstina Kowalska, Redovnica

7.00 za poživitev vere

8.00 + Kristina Turnšek (MC)

18.00 + Antonija in Lovro Lesjak

SrEDA, 6. oktober

Bruno, redovni ustanovitelj kartuzijanov

7.00 Za zvestobo duhovnikov Kristusu

8.00 + Pavel Arh (MC)

9.00 somaševanje duhovnikov
Dekanije Celje-Nova Cerkev

18.00 + Lado Gračner, Terezija in Mihael Kovačič

ČETRTEK, 7. oktober

Rožnovenska Mati Božja

7.00 + Amalija Lesjak

8.00 + sestra Damjana Kuhelj (MC)

18.00 Po namenu za pokojne

PETEK, 8. oktober

Benedikta, Devica in mučenka

7.00 Za verne duše

8.00 Po namenu (MC)

18.00 + Zvonko Dimec

SOBOTA, 9. oktober

Dionizij, škof in tovariši, mučenci

7.00 + Črepinšek in Trepel

8.00 po namenu (MC)

18.00 + Leopold Bobek

28. NEDELJA MED LETOM, 10. oktober

Danilo, škof

7.00 za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + splavljene otroke

9.00 + Terezijo Kerin (Marijina c.)

10.00 + Slava Jurgec

11.30 + Branko Lesjak

18.00 + Štefan Horvat


Mašni nameni 26. nedelje med letom

Category : Mašni nameni Vsi

PONEDELJEK, 27. SEPTEMBER

Vincencij Pavelski, Duhovnik

7.00 Po namenu

8.00 Po namenu Marijina c. (MC)

19.00 V zahvalo + Robert Bajuk

TOREK, 28. SEPTEMBER

Venčeslav, Mučenec

7.00 + starši Vrečer in Srebot

8.00 Po namenu MC

19.00 + Franc Radoha, sorodniki

SREDA, 29. SEPTEMBER

Mihael, Gabrijel, Rafael, Nadangeli

7.00 Po namenu družin

8.00 Po namenu

ČETRTEK, 6. SEPTEMBER

Hieronim, duhovnik

7.00 Za duhovne poklice

8.00 Po namenu MC

19.00 + Zlata Prelec (pog.)

PETEK, 30. SEPTEMBER

Terezija Deteta Jezusa, devica

7.00 + v družini Krušič

8.00 Po namenu MC

19.00 + starši Grilanc, Pilko in Čeh

SOBOTA, 1. oktober

Angeli varuhi

7.00 ni namena

8.00 + duhovniki MC

19.00 + Nanika Škrabl + Lovro Kvas

27. NEDELJA MED LETOM, 2. oktober

Frančišek Borgia, redovnik

7.00 za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Anica in Ivan Cafuta

9.00 + Matevž in Marija Jaušovec, sorodniki Marijina c.

10.00 Po namenu družin

11.30 + Drago Pavlinec

19.00 + v družini Arnol


Mašni nameni 25. nedelje med letom

Category : Mašni nameni Vsi

PONEDELJEK, 20. SEPTEMBER

Andrej Kim, mučenec

7.00 Po namenu

8.00 + družina Krk Marijina c. (MC)

19.00 + Franc Jernejc

TOREK, 21. SEPTEMBER

Matej, apostol

7.00 + Franc in Drago Tiringer

8.00 + Nevenka Korene MC

19.00 V zahvalo in za blagoslov

SREDA, 22. SEPTEMBER

Mavrcij, mučenec

7.00 + Gregor Bevc

8.00 + Janez Kač MC

ČETRTEK, 23. SEPTEMBER

Pater Pij, redovnik

7.00 Za zvestobo duhovnikov Kristusu

8.00 Na čas Svetemu Duhu za milost vere, blagoslov v novem šolskem letu za Tadeja, Alenko in Klemna MC

19.00 + Marta Ludvig

PETEK, 24. SEPTEMBER

Anton Martin Slomšek, škof

7.00 Po namenu družin

8.00 Na čas bl. A. M. Slomšku v zahvalo in priprošnjo za zdravje in varstvo v družini Mavčič MC

19.00 + Milka Tiselj, Mihael Urek st. in Majda Žlavs

SOBOTA, 25. SEPTEMBER

Sergej Radoneški, menih

7.00 Po namenu

8.00 V zahvalo bl. A. M. Slomšku za ozdravljenje

19.00 + Metka Benkoč

26. NEDELJA MED LETOM, 26. SEPTEMBER

Kozma in Damijan, mučenca

7.00 za žive in pokojne župljane in dobrotnike
8.00 + Lidija Herič, Rozika Bolha, Manja Vnučec

9.00 + Jožef Tombac Marijina c.

10.00 + družina Gričar Križnik

11.30 + opat Friderik Kolšek

19.00 + družini Špegel in Olamec